درباره شرکت مازووود
مازو  اکنون یکی از شناخته شده ترین شرکتهای تامین ترمووود در کشور می باشد.فعالیت مازو در زمینه ترمووود در پاییز سال 1393  آغاز شد. از همان ابتدا و با توجه به نیاز سازندگان و بازار مسکن منطقه به محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب و وجود خلا در این رابطه استقبال بسیار مناسبی از محصولات انجام شد .

کیفیت

با توجه به نیاز بازار در سطح کشور به استفاده از چوب های ترمو با کیفیت بالا فعالیت مازو در زمینه ترمووود با توسعه فعالیت شرمت همراه شد و به یکی از تامین کنندگان چوب ترمو در سطح کشور تبدیل شد که به عنوان چوب نما و داخلی استفاده میگردد و در حال حاضر با بیش از ۱۰۰۰ پروژه اجرایی سعی در کسب رضایت مشتریان دارد. برای مشاهده محصولات کلیک کنید .امید است با تلاش روز افزون مجموعه مازو رضایت مشتریان از محصولات اراپه شده توسط این شرکت هم فراهم شود و با قدرت بیشتر در ادامه مسیر خود قدم بر دارد.مجموعه مازو رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است و امروز مفتخریم که در رسیدن به این هدف مهم موفق بوده ایم.

 

سخن مدیریت
در دنياي مدرن و رو به پيشرفت امروز ، سازمانهايي در عرصه توليد موفق هستند که کيفيت ، خلاقيت و نوآوري را هدف اصلي خود قرار داده و در تغييرات محيطي و شرايط نامساعد اقتصادي ، بهترين عملکرد را ارائه دهند.
طی چند سالی که از آغاز به کار مجموعه می گذرد. مازو بعنوان نمادي از کيفيت برتر ، پایداری کیفیت ، تحویل به موقع خدمات مطرح بوده و اگر امروز استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات چوبی را از معتبر ترین برندهای دنيا مزيت اصلي خود بدانيم ، اين دستاورد حاصل اعتماد بالای مشتریان ، ارتباط مناسب با تامین کنندگان به همراه تجربه و تلاش بي وقفه مديران و کارکنان شرکت و هم چنين استفاده از نظرات و ايده هاي مشتريان و برآورده ساختن نياز هاي آنان بوده است.
بدون ترديد حفظ اهداف گذشته و همسويي با تحولات و چالش هاي پيش رو ، نيازمند نگرش کلي به تمامي عوامل پيش برنده ، ارتقاء مستمر کمي و کيفي محصولات ، بهره گيري از دانش و فناوري هاي نوين و تلاش بيش از پيش تمامي همکاران و پرسنل اين شرکت است.

رسالت مازو وود

مازو کيفيت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين کرده است. و ضمانت بي قيد و شرط محصولات از نظر کیفیت و نحوه نصب و اجرا ، مزيد اين ادعا و اطمينان به رسالت خويش است.
همچنين حضور گسترده در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم بازار را بعنوان يکي از استراتژي هاي خود انتخاب کرده و بي شک همراهي شما عزيزان ، پشتوانه نيرومندتري بوده و ما را در اين راه ياري مي دهد.