تاريخچه
مازو که اکنون یکی از شناخته شده ترین شرکتهای تامین ترمووود در شمال کشور می باشد با اجاره نمایشگاهی در بلوار صیاد شیرازی گرگان در پاییز سال 1393 کار خود را آغاز نمود. از همان ابتدا و با توجه به نیاز سازندگان و بازار مسکن منطقه به محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب و وجود خلا در این رابطه و با توجه به روابط مناسب مدیریت مجموعه با وارد کنندگان اصلی ترمووود به ایران ، استقبال بسیار مناسبی از محصولات انجام شد به نحوی که پس از گذشت تنها سه سال از فعالیت مجموعه بیش از 400 پروژه قرارداد و تحویل شد. پس از توسعه فعالیتها در ابتدای سال 96 و با توجه به احساس نیاز در استان مازندران و در جهت توسعه فعالیت و همچنین نظارت بهتر بر پروژه های در حال انجام در استان مازندران دفتر ساری در تابستان سال 96 افتتاح گردید. مجموعه مازو رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است و امروز مفتخریم که در رسیدن به این هدف مهم موفق بوده ایم.

 

سخن مدیریت
در دنياي مدرن و رو به پيشرفت امروز ، سازمانهايي در عرصه توليد موفق هستند که کيفيت ، خلاقيت و نوآوري را هدف اصلي خود قرار داده و در تغييرات محيطي و شرايط نامساعد اقتصادي ، بهترين عملکرد را ارائه دهند.
طی چند سالی که از آغاز به کار مجموعه می گذرد. مازو بعنوان نمادي از کيفيت برتر ، پایداری کیفیت ، تحویل به موقع خدمات مطرح بوده و اگر امروز استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات چوبی را از معتبر ترین برندهای دنيا مزيت اصلي خود بدانيم ، اين دستاورد حاصل اعتماد بالای مشتریان ، ارتباط مناسب با تامین کنندگان به همراه تجربه و تلاش بي وقفه مديران و کارکنان شرکت و هم چنين استفاده از نظرات و ايده هاي مشتريان و برآورده ساختن نياز هاي آنان بوده است.
بدون ترديد حفظ اهداف گذشته و همسويي با تحولات و چالش هاي پيش رو ، نيازمند نگرش کلي به تمامي عوامل پيش برنده ، ارتقاء مستمر کمي و کيفي محصولات ، بهره گيري از دانش و فناوري هاي نوين و تلاش بيش از پيش تمامي همکاران و پرسنل اين شرکت است.
مازو کيفيت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين کرده است. و ضمانت بي قيد و شرط محصولات از نظر کیفیت و نحوه نصب و اجرا ، مزيد اين ادعا و اطمينان به رسالت خويش است.
همچنين حضور گسترده در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم بازار را بعنوان يکي از استراتژي هاي خود انتخاب کرده و بي شک همراهي شما عزيزان ، پشتوانه نيرومندتري بوده و ما را در اين راه ياري مي دهد.