مقالات

چوب ترمو

چوب ترمو چیست

در این بخش قصد داریم شمارو با گونه هایی از چوب که فابلیت اصلاح شدن دارند آشنا کنیم.البته برای فرایند ترمو کردن ما اغلب از بهترین و با کیفیت ترین چوب های خام استفاده می کنیم .کیفیت بالای محصولات ارائه شده توسط شرکت مازو حاصل یک زنجیره منطقی است که به خوبی از جنگل تا محصول نهایی مدیریت می شود . تامین کنندگان ما و مازو ، همواره بهترین و با کیفیت ترین متریال هارا برای عرضه به مشتریان انتخاب می کنند.

چوب ترمو کاج

کاج معمولا در مناطق شمالی رشد کرده و متریال خام اصلی برای صنعت ترمو وود می باشد. ما فقط از مرغوب ترین گونه کاج برای ترمو کردن استفاده می کنیم. تا مطمئن باشیم که بهترین محصول نهایی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.به همین دلیل مازووود برای کیفیت بالای محصولاتش شناخته شده است.

چوب ترمو اسپروس

تفاوت اصلی این چوب با چوب کاج بیشتر در شکل گره ها می باشد.در اسپروس گره ها کوچک تر و محکم تر است و به همین دلیل در طی مرحله تولید راحت تر شکسته می شوند. شرکت مازو از چوب های اسپروس بیشتر در ساخت تخته روکش های خارجی استفاده می کند.

سایر گونه ها

کیفیت بالای ترمووود مازو از مواد اولیه شروع می شود. گونه های اصلی چوب ترمو عبارتند از کاج اسکاتلندی گره دار و اسپروس نروژی که برای محصولات ما مناسب است. خواص و کیفیت مورد نیاز چوب اسپروس که ما در تولید استفاده می کنیم مشابه کاج است.

درباره نویسنده

Related Posts

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

Your email address will not be published.